Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP (Android 4.3...

Smileyhead kérdése:

Sony Xperia SP (Android 4.3 Jelly Bean) nem engedi a Bootloader felnyitását?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hallottam a Lollipop-ról (5.0) és láttam, hogy 4.3 felhasználóként mennyiről maradok le, a csodás Material Design-tól kezdve a szuper funkciókig (pl "Ok Google"). A telefonom már rootolva volt, és találtam egy 5.0 ROMot az XSP-hez, de láttam, hogy egy bizonyos "Bootloader" nevezetű gyönyörnek felnyitva kell lennie. Utánanéztem egy kicsit és láttam, hogy ez az a program, ami betölti vagy telepíti a telefonon lévő ROMot. A Sony a saját oldalán segít is a BL felnyitásához, de ezt az én telefonom nem engedi (Lásd: BootloaderUnlock Allowed: No). Van olyan mód, ogy ennek a telefonnak felnyissam a Bootloader-ét? Borzasztóan akarom. Kérlek segítsetek. :(

2014. dec. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Függetleniteni kell.
2014. dec. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2014. dec. 7. 08:35
 3/5 anonim válasza:

Igen! Elvileg ha függetleníted akkor az a bizonyos No átváltozik Yes-re.Elvileg.Ha az ember a gyári Sony Ericsson kódadl függetleníti akkor elvileg Yes-re változik.Ugyani ez a bootloader nyitás és csak független készülékekkel működik.


Íme egy kis segítség hozzá:


[link]

2015. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaz,ez pénzbe kerül és kb 8000 ft a függetlenítő kód,amit e-mail ben kapsz majd meg és akkor tudod beírni ha a telefonba beteszel egy idegen sim kártyát és feldob majd egy ablakot az android ha elindult és kéri a hálózati zár feloldó kódját.A kódot e-mailben kapod meg ha megveszed.
2015. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Xperia Z1-em van T-Mobilos és ugyanúgy No van ott.Majd később ha a Sony már nem frissíti én is lefügegtlenítem hogy fel tudjam majd rá tenni az újabb droidokat.Ha beteszek pl egy vodás szimet akkor már egyből kéri is a függetlenítő kódot.Ha nem sikerül ezzel a módszerrel a bootloader nyitása,voltak akik elvileg panaszkodtak hogy ezeknél az új Sonyknál már valami másfajta védelem van rajta,maximum lessz az embernek egy kártyafüggetlen telója .De én bízom a Sony gyári nck kódjában hogy oldja a bootloader zárját is,mert ez hivatalos függetlenítés.
2015. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!