Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apukám most szánta rá magát...

Apukám most szánta rá magát az okostelefonra. Karácsonyra meg szeretném lepni. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
olyat szeretnèk, ami nem túl dràga, androidos és kicsit nagyobb a kèpernyője.
2014. dec. 7. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Mennyi az a nem túl drága? 50 ezer körül?
2014. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

mennyi az a nem tul draga? mekkora legyen a kepernyoje?

4-5 inch??

kerlek irj bovebb leirast es akkor lehet tudok segiteni :)

2014. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

A karácsony második fele meg telljen azzal, hogy megtanítod használni. :D De tényleg nagyjából mond el neki a dolgokat, bár rá fog jönni. Sztem egy nagyobb darab jobban illene hozzá, az árát meg te tudod mennyit tudsz rá szánni. :D Dobjátok össze többen. És ne Iphone legyen hanem ami kicsit jobban bírja ha leejtik, kulcs mellé rakják a zsebbe. :D


NEm tudom milyen igényei vannak, de szerintem emgteszi egy alap készülék is.

[link]

2014. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy előttem is írták, fogalmam sincs mi számít neked nem túl drágának, és mi a nagyobb kijelző fogalma.


Legolcsóbb Androidos telefon ami szóba jöhet az az Moto E, 30-33 ezer forint, 4,3"-es kijelző, hátránya, hogy gyárilag nincs rajta magyar nyelv (bár nem túl nehéz varázsolni rá), de ennél olcsóbb Androidos telefon szóba sem jöhet.


Kicsit drágábban az LG F70 is jó, még az is 40k alatt van (bár nem tudom mennyire megbízhatók azok a GSM boltok).


Még drágábban, olyan 50k körül a Moto G a legjobb telefon, kb 80k-ig nem is találsz ennél jobb telefont, hátránya, hogy szintén nincs rajta gyárilag magyar nyelv.


Ha a magyar nyelv mindenképp fontos, akkor az LG L90 még jó telefon, fejből ennyi jutott eszembe.

2014. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Miért irtok 40-50 ezer forintos telókat?

Szerintetek mire fogja használni?

Én simán ajánlanám az olcsóbbakat.

Netezni, telefonálni jó. Ugyse fog egetrengető játékokkal játszani.

És csak megijeszti a nagyon okos telefon.

2014. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Motorola e egy undorító telefon...
2014. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

A Motorola Moto G a legjobb középkategóriás telefon. És 5"-es kijelzővel nem kicsi.


[link]

2014. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Maximum 40 ezerben gondolkozom.
2014. dec. 7. 12:44
 9/14 A kérdező kommentje:

mindenkinek ment a zöld, köszönöm, hogy időt szàntatok ràm,majd nèzelődök azok között, amiket írtatok.

sajnos nem vagyok egy technikai zseni, ezért is kértem segìtsèget.

2014. dec. 7. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
40 ig Motorola Moto E vagy Lenovo A536!
2014. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!