Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200 megás net okostelefonra...

200 megás net okostelefonra megéri?

Figyelt kérdés
Facebook menne a böngészöböl. Meg a messenger es az instagram program . Szerintetek?
2014. okt. 9. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
200 mega kevés
2014. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt azomorian hallom :/
2014. okt. 9. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
t mobilnal igenyelned a Netpluszt ? ( a neve nem biztos hogy jol irtam le ) ha igen , akkor jo . nkm olyan volt , csak kaptam routert es ezert levetettem
2014. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem itthonra nemkene .. a neve netpluszes arany platina
2014. okt. 9. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem megéri...nézd, én sem fizetnék többet 600 Ft-nál arra, hogy 10-ből 6 esetben még térerő sincs, miközben ülök a buszon, és utazok, mivel hát mikor máskor lenne szükségem netre? otthon nekem se kell, városon belül sem nagyon...ahol lenne normális lefedettség :D

egyébként ha nem vagy függő, simán el lehet lenni ilyen használattal 200 megából is hó végéig. néhány képfeltöltés is belefér.

2014. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!