Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a Sony...

Miért nem kapcsol be a Sony Xperia Z telefonom?

Figyelt kérdés
30%-nál lemerült, majd töltőre tettem és világít pirosan a lámpa, ami a töltést jelzi de nem töltődik, nem kapcsol be. Mit lehetne csinálni?

2014. dec. 7. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltőről húzd le, bekapcsoló és a hangerő fel gombot tartsd nyomva míg el nem kezd rezegni a telefon. Ha ezután sem indul el, PC Companion és újratelepítés.
2014. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt ismerem de így nem törlődik minden róla? Egyébként már bekapcsolt, valami csatlakozási probléma is lehet, mert elejtettem, képernyőt kellett cserélni és nem lett tökéletes, de nem volt pénzem szervizes megoldásra. Azóta 30%on kikapcsol és ilyen problémák is vannak.
2014. dec. 7. 22:35
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Hasonló problémával találkoztam, de az én telóm nem sérült előtte, és le sem merült. Egyszer csak nem reagált a bekapcs gombra. A leírt módszer bevált, de érdekelne, hogy mi okozhatta a tetszhalált. Ha van tippetek, szívesen venném.

Előre is köszi!

2015. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is előjött a probléma.

Lemerült a telefon, kikapcsolt. Felraktam töltőre, nyugtáztam, hogy elkezdett tölteni, majd elaludtam (mivel nem lehet azonnal bekapcsolni, csak kb. 4-5 perc után, amikor már 2%-on van.

Amikor felkeltem hiába nyomkodtam akármit meg sem rezzent, nem is világított a kis led sem.

Kipróbáltam a hard resetet (bekapcs+hangerő fel), rezgett, majd mielőtt bekapcsoltam volna, felraktam töltőre és megvártam, míg nem az üres akksi villog a képernyőn, hanem a töltés folyamata. Bekapcsolt és úgy tűnik, minden okés.


Szerintetek lesz ebből még bajom? Vagy érdemes azért elvinni szervizbe?

2015. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sziasztok. Nekem is ez a gond a telefonnal, nem kapcsol be ugyse ahogy leirtatok,vagy mennyi ido utan kapcsolt be amikor nyomtatok? Sokba kerul a javitasa?
2015. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem elég drága lehet a javítás, nekem ez azóta is előjött párszor, sőt, egy ideje fogja magát és 30% alatt randomra lemerül néha, nem lehet tudni, mikor, és olyankor elég nehezen lehet töltővel feléleszteni...
2015. aug. 11. 20:33
 7/7 ThePGA válasza:

Sziasztok!

Nekem is volna egy ilyen problémám, hogy elejtettem és nem tudom bekapcsolni. Felraktam töltőre és csak fent világít pirosan 4 másodpercenként behozza amikor újraindítjuk, hogy sony xperia és azonnal eltűnik a kép újra sötét lesz. Valaki tudna szolgálni egy hasznos információval? Előre is köszönöm!

2016. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!