Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oneplus one okostelefon...

Oneplus one okostelefon szervizeltetés?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy oneplus one kínai csúcskategóriás telefont de félek attól hogy ha valami baja lesz nem tudom majd megjavíttatni. Ismertek esetleg olyan szervizt ami foglalkozik ezzel a márkával?

2014. dec. 7. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Speedshopban meg az extreme digitalvan lehet kapni az árukereső szerint. Ott meg kapsz garanciát, szóval ha gond van akkor hozzájuk visszaviheted garanciális javításra. Ha meg már le fog járni a garancia, gondolom azok a szervizek ugyan úgy képesek lennének szervizelni.
2014. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én netről rendeltem és ha valami baja van akkor írsz a honlapjukon a Supportnak és együtt próbáljátok megoldani a problémát. Ha nem sikerül akkor jön a DHL és pár nap múlva már kint is van kínában a szervízben a telefonod :D
2015. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van már kifejezetten kínai telefonokra specializálódott szerviz, itt találod: [link]


OnePlus kijelzőjük általában van raktáron,de más hibával is elboldogulnak.

2016. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!