Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-nél várható mostanába...

IPhone 4-nél várható mostanában a támogatottság megszűnése?

Figyelt kérdés
most fogok venni egy ilyen telefont (erre van most keret), kb még fél-1 évig akarom használni. addig kitart az oprendszer támogatottsága? és ha megszűnik akkor mennyire lesz használható?
2014. dec. 8. 18:13
 1/2 anonim válasza:
iPhone 4-nek, emlékeim szerint, már megszűnt a támogatottsága, a 4s-é még nem. Viszont sajnos nem tudom meddig lesz még támogatott. Valószínűleg a következő modell megjelenéséig, ami talán 1 év max.
2014. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a 8-as ios már nem jött ki rá, most olvastam. de igazából az alkalmazások számítanának nekem :) az 1 év bőven elég lenne, jövő nyáron úgyis össze akarok gyűjteni egy 5-ösre
2014. dec. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!