Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-on (lumia930)...

Windows Phone-on (lumia930) az eredeti zenelejatszóban hogyan lehet atnevezni az előadót és szám címét ha már levan töltve 500 zene?

Figyelt kérdés

És hogyan lehet képet berakni a zenékhez abba a nagy négyzetbe(nem csempe) a zeneszám tekerő csúsztató cucc felé. (pl hallgatok milky chancet és akkor a cím felett lenne a srác beszívott feje) És hogyan lehet ezt a képet amit beraktunk képnek a zenéhez beállítani zárolási képernyőnek vagy élő csempének, úgy hogy ez a 2 dolog csak akkor működjön, ha szól a zene,de ha leallítom a zenét vissza tér minden normál állapotba. Én úgy tudom van ilyen vagy vmilyen hasonló beállítás. Nagyon szépen köszönöm, ennel érthetőbben nem tudtam leírni :D


Nokia Lumia 930 Windows Phone 8.1 Update - Cyan frissítés.



2014. dec. 8. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!