Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom melyik telefont...

Extespetionhun kérdése:

Nem tudom melyik telefont valasszam?

Figyelt kérdés
Az egyik iphone 5s vagy sony z3. A bencmark testnel :a sonynal sigule core 988 pont a multi coreaz pedig 2694 Az iphone nak sigule 1410 pont a multi pedig 2563 pont tejesitmenyben sony erosebb pl kamera video stb segitsetek leci de ne azt nezzeteh jaj ihone akkor az ervekkel

2014. dec. 9. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Z3 sokkal erősebb, hiába ír a benchmark több pontot az iphone-nak. Ha majd jönnek az iphone fanok majd mondják, hogy a fagyni fog meg lelassul de ne hallgass rájuk mert egy csúcskategóriás androidos telefon ritkán fagy.
2014. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

s5-nek jobban bírja az aksija

nekem sose volt sony telefonom de ismerősőmnek igen egy éve kapta de a teló már nem sokáig húzza most épp egy újra gyűjt

2014. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó baromságokat mond. A Z3 akksija akár 10 órányi Screen On Time-ot is tud, míg az 5S-é kb. 5 órát csak.


Linkek:

iPhone 5S: [link]


Sony Xperia Z3: [link]


Ez gyakorlatban azt jelenti, hogy a Z3-at akár két-három napon keresztül is használhatod töltés nélkül, míg az iPhone-é egy-másfél nap után megadja magát.

2014. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# és az ismerősödnek milyen típusú telefonja van????
2014. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!