Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Somy Xperia M2 vs Sony Xperia...

Somy Xperia M2 vs Sony Xperia Z? (sos)!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Melyik telefont vegyem meg a Z- vagy az M2?? Melyik jobb? Illetve aki rendelkezik valamelyik telefonnal tapasztalat? Ja és a Z-re meg fogja kapni a KitKat rendszert?? Válaszokat előre is köszönöm! (bocsi a helyesírási hibákért csak telefonról irtam)

2014. dec. 10. 08:23
 1/9 Wadmalac ***** válasza:

Nekem Z-m van.

1. hardverre erősebb az M2-nél

2. jobb a kijelző-felbontás, nagyobb is, csak M2-nél gyengébb a kijelző minősége, kontraszt-színmélység, de nem nevezném vészesnek.

3. a Z már most Kit-Kat 4.4.4 és kapni fogja a Lollipopot is, szóval frissítésre sincs elmaradva

4. a Z IP57-es, az M2 Aqua a vízálló, a sima nem.



Nem tudom, hol akarsz Z-t venni, tudtommal a mobilszolgáltatóknál már nincs, független boltban véve meg nem tudom, hogy megoldható-e, hogy készülék-biztosítást kössél rá. Az meg ilyen értékű telóknál azért nagyon is jó, ha van.

Esetleg ez szólhat inkább az M2 mellett, feltéve, hogy azt szolgáltatónál vennéd.

2014. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt,hát a Z-t használtan venném meg még 1 év garival az

M2-őt meg újonann.

2014. dec. 10. 10:21
 3/9 Wadmalac ***** válasza:

U-u...

Nos, akkor eladótól kérdezd meg, dokkolóval töltötte-e, illetve van-e hozzá.

Mert saját tapasztalatom szerint az USB aljzat kupakjának tömítése az állandó töltési nyitogatás miatt egy év alatt simán megdöglik. Ha már az elejétől volt dokkoló töltője, akkor nem nyitogatta annyit és TALÁN még vízálló.

Én használtnál ezt a kupakot azonnal cseréltetném szervizben.

Ja, és próbáld ki, hogy sötétben vakus fotózásnál nem zöldül-e be a kép alja. Mert a másik (ritka, de létező) hiba az, hogy a kamera körüli krómgyűrű elmozdul és a vaku fénye beszűrődik a fotóba.

2014. dec. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ! :),,, Úgy értve döglik be,hogy nem lesz vizáló a tömítés alatt vagy egyátalán nem lehet akkor már tölteni?
2014. dec. 10. 13:33
 5/9 Wadmalac ***** válasza:

Annyi csak, hogy a kupakon körben lévő tömítő perem megdöglik és nem zár, be tud ázni.

Ki lehet cseréltetni, elvileg garanciában cserélniük kellene.

2014. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha,amúgy te meg vagy elégedve vele? :) nem fagy?
2014. dec. 10. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Az újat vedd meg.
2014. dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ne használtat vegyél.
2014. dec. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Még a Z-re is folyamatosan jönnek a frissítések. Nekem nem fagyott, akadozott soha, a 4.4.2-vel voltak kisebb bajok, néhány appot nem tudott megnyitni, akkor dobtam rá egy főzött romot, az már azóta 3. frissítéssel megy és tökéletes.
2014. dec. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!