Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel onetouch-ról vélemények?

Alcatel onetouch-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye az Alcatel-ről? Azt hallottam elég jó ár/érték arányban mozog.

2014. dec. 10. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban melyikről?
2014. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általában az Alcatel termékeiről?
2014. dec. 10. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem OT-995 van, kicsit több, mint 1,5 éve. Hát mit ne mondjak, kicsit belassult (hozzátenném, hogy sok alkalmazás van rajta). Az aksija alapból gyenge, de nagyjából okés.
2014. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 995 elég régi modell, de valóban jó ár/érték arányban mozog a jelnlegi. Nekem először egy Alcatel OT 990 -es volt, semmi problémám nem volt vele, igen fasza kis teló volt, nem fagyott stb, csak elég lassúcska volt, most egy Pop C7 van, ami igen jó telefon :D Más nem is kéne :D
2014. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haveromnak pop c1-e van 3órát bír játékkal, nem lassú, (csak sok szar alkalmazással) 24ezerért megérte, főleg hogy úgyhallottam h valami új képernyőtechnológiája van és "puha" a képrnyője :S ez igaz? Aztmondta olyan puha, hogy szinte bennmarad az ujjlenyimata
2014. dec. 10. 21:38
 6/7 anonim válasza:
Nekem is 995 van. 15 000 forint volt. Bőven megérte. Wifi GPS. A legjobb játékok nem futnak rajta az igaz, de azért jó.
2014. dec. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nagyon jók.
2014. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!