Sony Z3 vagy LG G3?

Figyelt kérdés

Esetleg samsung note 4, de inkább az első kettő érdekelne


Főleg tulajok kommentjeit várom vagy, hogy miért venné ezt

Telenornál venném szal G3 csak 2gb ram



2014. dec. 10. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

gúgli: sonyZ3 vs LG G3


mindent pontosan megtudsz..

2014. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jah mobil arénán g3 fórumban is keresgéltem és z3 ban is de úgy gondoltam erről az oldalról is szeretnék véleményeket...
2014. dec. 10. 18:10
 3/4 crysis32 válasza:
tapasztalatból mondom hogy z3 nekem az van és nagyon jó haveromnak meg lg g3 igazából annyi különbség hogy képernyő felbontás csak valami piszkosul melegszik a g3 kijelzője amúgy az is igaz hogy a g3 sokkal szebb a kép
2014. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
G3-nál szebb a kép, de a hardvert alaposan megizzasztja a szokatlanul nagy felbontású kijelző és emiatt melegedést, hosszú távon lassulást okoz a rendszerben. Ennek jelei már az elején érződnek, hát még idővel. Hardveresen még egy kicsit fejlődni kellett volna ehhez a kijelzőhöz. Egyébként kiváló telefon a G3, de én a kijelzőhöz mért kis erőtartaléka miatt hosszabb távra Z3-at vennék.
2015. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!