Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 90,...

Milyen telefont vegyek 90, max 100 ezer forint körül?

Figyelt kérdés
Windows phone nálam nem játszik, sony is kilőve. Így miket ajánlotok? Samsung galaxy S4-et akartam venni, de elég sok negatívumot olvastam róla, úgyhogy kezd elmenni tőle a kedvem..:\

2014. dec. 10. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi3

LG Nexus 5

One+One


Ezek mind kijönnek ennyiből. Nekem Mi3-am van, és szinte biztos, hogy xiaomi lesz a következő telefonom is. Esetleg Oppo, viszont az magasabb árkategória.

2014. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor valószínűleg nem veszek telefont még egy ideig és inkább teszek félre pénzt. Nekem valahogy az ilyen "ismeretlen" márkák nem igazán jönnek be (ráadásul az az one+one és a xiaomi elég csúnyán néz ki szerintem), a nexuson gondolkodom, de azon meg gyári android van és elég ronda. Lehet, hogy mégis az S4 lesz végső esetben.
2014. dec. 10. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs a O+O mégsem jön ki ennyiből, itthon. Bár van megbízható hely, ahonnét talán meg lehet venni ennyiért is. Magyar garanciával.

Bocs én mindig a külföldi EU raktáras árakat nézem.

2014. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A xiaomi a világ harmadik legnagyobb mobilgyártó cége. Ez épp olyan, hogy 4-5 éve még kb senki sem hallott a huawei-ről ma meg már szinte mindenki ismeri itthon.

A One+One a cyanogen-nek a saját telefonja, azon is gyári android van cyanogen rommal. Az viszont témázható.

Az meg, hogy neked mi tetszik az a te dolgod.


Talán még a huawei honor 6 kijön ennyiből. Viszont annak meg a processzora nem igazán támogatott, mivel semelyik másik gyártó nem használja, saját huawei fejlesztés.

2014. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És esetleg egy S5 mini az milyen lenne? A legnagyobb bajom ezekkel az új telefonokkal, hogy mindegyiknek batárnagy a kijelzője, eddig egy xperia sl-t használtam, aminek 4,5 colos a képernyője, de már az is szerintem kicsit nagy, bár még teljesen használható volt. Ezért gondoltam az s5 minire..valaki tudna róla írni, akinek van tapasztalata vele?
2014. dec. 10. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt még válogathatsz. Én azokat írtam amik ár/érték arányban a legjobbak közé tartoznak.

[link]

2014. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai közép- és csúcsmodellek már ilyen nagy kijelzővel vannak. Kevés az ami kisebb kijelzős és jó a specifikációja is.
2014. dec. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
HTC one mini 2, Galaxy S5 mini és S4 játszanak nálam, de nem tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb ezek közül (egy árban vannak kb.).
2014. dec. 10. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Mind a három túlárazott.

Nem éri meg

Inkább Honor 6, LG G2, Xiaomi Mi3 vagy Nexus 5

Vagy kicsit többért Oneplus One vagy Xiaomi Mi4 vagy Lenovo Vibe X2

2014. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!