Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Minivel hogyan...

Samsung Galaxy Minivel hogyan lehet elfelejtetni a freemail belépési jelszavamat?

Figyelt kérdés

Egy barátom galaxyján neteztem, és a kütyü megjegyezte a jelszavamat annak ellenére, hogy mielőtt visszaadtam, direkt kiléptem a freemailből!


Pár napra rá újra használtam, és meglepett, hogy amikor behoztam a freemailt, feldobta magától a felhasználónevemet és pöttyözve a jelszavamat. Be sem kellett azt írni, elég volt a belépésre nyomni! (Így a barátom is be tud lépni a fiókomba, ha nem látom... nem tudom rájött-e...)

Másodszor is kiléptem, és utána a barátom is megnézte a saját freemailjét, előttem lépett be. Reméltem, hogy ezután már az ő belépését fogja a kütyü memorizálni...


De nem... Később érdekességből újra megpróbáltam, és újra feldobta magától a jelszavamat, természetesen csak pöttyözve. Hát akkor nem léptem be, csak beírtam egy rossz jelszót, hátha azt jegyzi meg.


Tud valaki segíteni?

Mégis miért jegyez meg ilyesmit a kütyü?

És hogy tehetek ellene?


Köszi!



2014. dec. 10. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
töröld ki az automatikus kitöltési adatokat
2014. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És azt hol és hogyan lehet?

(Nekem csak butatelefonom van, nehezen igazodom el az ilyen témákban. Kifejtenéd lépésről lépésre?)

Köszipuszi

2014. dec. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!