Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telepíthető Facebook, Twitter,...

Telepíthető Facebook, Twitter, YouTube,?

Figyelt kérdés

Azaz, befürödtem az Androidos, okos telefonokkal.

És váltottam a régi telómra, ami a mai napig dicséretet érdemel, a működéséjért! egész pontosan egy Samsung Champ 2 (GT-C3330).

A kérdésem az lenne, hogy erre a készülékre hogyan tudnám telepíteni, a Facebook Messenger-t? Twitter-t? YouTube? GPS-t? és pár Bubble androidos játékot?

Tisztában vagyok azzal, hogy a fb.- messnger, és a bubble androidos játékok direkt okos telefonokra lettek ki fejlesztve, de nem tudtok olyan megoldást, aminek a segítségével a fent le írtakat beszerezhetném??

Előre is köszönőm a válaszokat! (zöld mancs minden hasznos válaszért!!!!)



2014. dec. 10. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kitartó keresés után esetleg valamiféle java formátumban megtalálhatod az alkalmazások évekkel ezelőtt verzióját, de én még ebben sem bíznék. Amit Androidra írtak, az nem fog futni máson, ahogy egy Windowsra írt exe-vel sem tudsz mit kezdeni Androidon.

A lényeg, hogy jól megnehezíted a saját életed.

2014. dec. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!