Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy győzzem meg a szüleimet,...

Hogy győzzem meg a szüleimet, hogy vehessek magamnak új telefont?

Figyelt kérdés
16 éves vagy, már 5 éve LG kp500 telefonom van. Mára már teljese elromlott, állandóan lemerül, nem lehet rajta semmit csinálni, wifi sincs rajta. Megbeszéltük, hogy szülinapomra és karácsonyra együtt véve kapok egy új telót. Már régóta kinéztem magamnak Samsung Galaxy S3-mat, lenne is rá pénzem, csak a szüleim nem engedik, hogy megvegyem, mert úgy gondolják, hogy nincs értelme egy telefonra ennyit költeni, meg hogy csak telefonálásra való a telefon. Pedig én a saját pénzemből venném meg magamnak az egyetlen szülinapi ÉS karácsonyi ajándékomat, de még így sem hajlandóak belemenni. Tudom elég gyerekes, hogy egy telefonért siránkozok, de a Samsung Galaxy S3 álmaim telefonja, ha az LG-vel kibártam 5 évig, akkor Galaxy S3-mal soha nem kéne nekem új telefon, de hiába minden.:(

2013. nov. 15. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
*vagyok
2013. nov. 15. 16:14
 2/7 anonim válasza:
Fuu..elég nehéz mert ahhoz kéne ismerjem a szüleidet ,de szerintem is igazuk van de ha nagyon akarod akkor elmondom hogy én hogy csinálnám:-szépen beszélnék velük,engedelmes lennék,mindig segitenék nekik,jól tanulnék,meg probálnak a kedvükbe lenni ..ha nyafogsz es hisztizel akkor biztos nem vesznek neked telefont.
2013. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) egyébként jól tanulok, és szoktam segíteni, meg nem is nekik kéne megvenniük, hanem magamnak.
2013. nov. 15. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben igazuk van, egy mobil nem ér meg annyi pénzt, a fiatalabbakat elvakítva a Samsung marketingje és nem tudják felmérni hogy mi mennyit ér.

A Nokia Lumia 520 is jó mobil, a WP 8 rendszer egyszerű és smooth

2013. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nokia Lumia 820 akkor már nem jobban megéri?

Mondjuk a szüleim analfabéták, semmi nem érdekli őket, csak, hogy minél olcsóbb legyen, legszívesebben 10 000 ft-osat SE vennének..

2013. nov. 15. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha saját pénzből veszed, akkor miért nem tudsz elmenni és megvenni...? Gondolom van két lábad (ha mégsincs, akkor bocsánat, nem inzultálásnak szántam).

Egyébként garantálom, hogy ezt nem tudod annyi ideig használni, fél év múlva már jobbat akarsz, két év alatt meg úgyis leamortizálódik teljesen és tönkremegy, ezek sajnos általában csak ennyit bírnak.

2013. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy 50-60e Ft-os androidos telefon is el fog menni neked 3-4 évig. Legfeljebb akkut kell cserélned benne. A régi telefonom 3.5 éves új akku van benne és anyum még mindig használja. Még a játékok is elfutnak rajta igaz kicsit döcögősen. Real Racing 3, P vs Z 2 is.
2013. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!