Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érhető el semmilyen...

Miért nem érhető el semmilyen hálózat? (Nokia Lumia 520)

Figyelt kérdés

Lebara-Sim-kártyám van, Németországban lakom. Ma töltettem volna rá pénzt, egy 5588-as számot kell felhívnom, de nem tudom, nincs semmiféle hálózati kapcsolatom. Tegnap még minden jó volt, ma még hívni sem lehet a telefonom.

Mi lehet az oka?

Előre is köszi!


2014. dec. 11. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A Lumiák jellemző hibája bizonyos típusoknál, hogy ha elveszti a térerőt valahol a készülék, akár egy alagútban, metróban vagy valahol vidéken, ahol a madár sem jár, nem scanneli és úgy marad. Próbáld meg manuálisan hálózatot kerestetni, vagy kapcsold repülő üzemmódba meg vissza. Ha nem segít akkor restart. Egy Szoftverfrissítés megoldhatja a problémát, keresd az új frissítést, ismerősöm 520-asán megoldotta a problémát egy frissítés.
2014. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

a gond az, hogy sosem volt ilyen, holnap meg utazok haza (utaznék, ha el tudnának érni, de nem lehet hívni sajnos)


amúgy egy város kellős közepén vagyok:)

2014. dec. 11. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!