Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 735 tulajok, egy kérdés?

Lumia 735 tulajok, egy kérdés?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Lumia 735-öt, mert mindenhol, mindenkitől azt hallottam, hogy a WP stabil, megbízható operációs rendszer, nem akad, nem fagy le.


Ezzel szemben a telóm egyszerűen borzalmas. A 2d-s alkalmazások nagyon kevés FPS-sel mennek(Hill Climb Racing, Jetpack Joyride, stb...), ha kilépek valamilyen, _bármilyen_ alkalmasból, beszaggatnak a csempék, ahogy „előjönnek”. A görgetés folyamatos, viszont igen sűrűn előfordul, hogy az, amit görgetek, hirtelen felugrik egy képernyőnyit. A 3d-s alkalmazások viszonylag megfelelően működnek, az Asphalt 8 bőven játszható, folyamatosan megvan a 20-25 FPS, nem is szaggat. Nagyjából két hete nem telepítettem rá semmit, ennek ellenére egyre lassabb lesz a telefon, egyre többször szaggat, és ezen egy újraindítás, illetve hard reset sem segített, sőt a hard reset-től határozottan rosszabb lett a helyzet. Nem tudom ez számít-e, memóriakártya nincs a telefonban.


A kérdésem az lenne, hogy akinek Lumia 735-je, vagy egyéb WP-s telefonja van, tapasztalt-e ilyet, van én fogtam ki egy gyári hibás darabot?



2014. dec. 13. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
tobb mint egy eve van 720-om, semmi hasonlo bajom vele
2014. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 930-asom van, rokonomnak 625, és egyikünknek se volt még vele semmi gondja. 8.1 Update van rajta?
2014. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A 735-ön alapból Lumia Denim van. Elvileg az a legfrissebb WP. Viszont mindjárt agyvérzést kapok tőle.

Ha visszaviszem a szolgáltatóhoz, megjavítják?

2014. dec. 13. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
jaj tényleg, az jött ki a 830-assal együtt, akkor azon tényleg a legfrissebb van. Persze, csak mondjad, hogy volt már hard reset, mert különben ők is csak azt csinálnák. De ha esetleg tudsz valahol a közeledben Nokia szervizt, akkor jobban megéri odaküldeni, mert általában a szolgáltatók is odaküldik, és ezzel megspórolsz 2-3 nap javítási időt.
2014. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy merre vannak Nokia szervizek, de azt hiszem a közelben egy sincs. Aztán remélem 2 hónap alatt megcsinálják, mert ahogy ezek itt dolgoznak... Na mindegy, az is jobb, ha nincs nálam, mint hogy idegességemben csináljak vele valami hülyeséget! :D
2014. dec. 13. 20:32
 6/14 anonim ***** válasza:
max 2 hét alatt megcsinálják :)
2014. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem is! :D
2014. dec. 13. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:

kicst azt érzem, hogy több a kamu, mint a valóság. :)

FPS-t mérsz a telón?

Dobd el, vegyél droidot, vagy iOs-t, és csókolom :)

Nekem jó a wp....semmi nem akadt eddig.

ja...hogy nem játszom.....csak word, excel, acrobat....de az nem fontos )

2014. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nyilván nem mértem meg, hogy hány FPS-sel megy, de szemre körülbelül annyi.

Itt van egy videó a Hill Climb Racing-ről:

https://www.youtube.com/watch?v=rSudEQDg-_Y

2014. dec. 14. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nem látok benne semmi rosszat
2014. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!