Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudtok ajanlani?

Milyen telefont tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés

Legyszi ajanljatok jo telefonokat.

Ami nekem fontos lenne:

-8megapixeles kamera vagy tobb es a belso kameraja is nagyon jo legyen(ez nagyon fontos mivel imadok fenykepezni)

-ne fagyjon le, vagyis megbizhato telefon

-ne legyen tul draga( kb. 150 ezer a keret)

-nagy legyen a belso memoriaja

-a programok akadalymentesen mukodjenek rajta


korulbelul ezek..

Tudom hogy vannak csodatelefonok mint az Iphone-ok de nekem azok tul dragak. Elore is koszonom a segitseget!


2014. dec. 13. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
WP szóba jöhet?
2014. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"-ne legyen tul draga( kb. 150 ezer a keret)"


A 150k a nem túl drága akkor mi a túl drága? A legújabb csúcskategóriás telefonok kijönnek ennyiből (kivéve iPhone, de azt inkább hagjuk is).


A csúcskategóriás telefonokról meg kivétel nélkül elmondható, hogy nem akadnak (kivéve Samsung a szar TouchWiz-ével, de az sem vészes), nem fagynak, 8+ megapixeles kamera mindenhol megvan, nem mintha a felbontás számítana, stb.


LG G3, Xperia Z3, Nexus 5, ennyiből minden kijön.

2014. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!