Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb sony xperia Z3 v...

Melyik jobb sony xperia Z3 v iphone 6?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindkettő jó, de a teljesen más OS miatt nem nagyon lehet összehasonlítani őket.

Amelyik jobban tetszik, azt vedd meg.

2014. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
hosszú távon az iphone jobb
2014. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Z3 mindenképpen jobb. Miért lenne jobb hosszú távon az iphone 6? Mert elhajlik?
2014. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Ilyenkor a hosszabb szoftveres támogatásra szoktak gondolni az emberek, mert semmit sem tudnak az Androidról.

2014. dec. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát jah
2014. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igaz h mind2 jó, de válaszd az Iphone 6-ot (keménykedhetsz vele, meg lássák h milyen gazdag vagy), de én inkább a sonyt ajánlom mert 4k-s videokat csinal, meg vizálló
2014. dec. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hihetetlen, hogy az első le tudja írni értelmesen, a többi meg itt elkezd okoskodni, és fújni a marketinget :D

áruld már el, mi a haszna a 4K-s videórögzítésnek, ha nincs otthon 4K-s megjelenítő eszközöd? :D vagy úgy gondolod, mindenkinél ott figyel a 4K-s smart tv? :D

igen, akármilyen érdekesen hangzik, jóval több értelme van egy 3-4 évig támogatott szoftvernek...persze ehhez normális ember is kell, aki nem veszi meg jövőre a következő iPhone-t...de sok ilyen van, csak hát azt sose kapja fel senki.

de én is azt mondom, amit az első...amelyik rendszerrel szimpatizálsz, azt válaszd.

2014. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


4k-nak jelenleg tényleg semmi értelme, de future-proofing miatt mindenképp pozitívum a 4k-s videófelvétel, hisz pár év múlva mindenkinél ott fog figyelni a 4k-s tv, és akkor a ma felvett videóidat nem "őskori" 1080p-ben kell végigszenvedni majd.


És igen, a 3-4 évig támogatott szoftver jó dolog, de senki se higgye azt, hogy az iPhone ennyi ideig lenne támogatott. Gyakorlatilag az iPhone 4S még támogatott, hisz megkapta az iOS 8-at, de ha feltelepíted már kb dobhatod is ki a telefonod, annyira belassul.


Ha meg azt nézzük, hogy az iPhone 5 2-2.5 éves, Xperia Z meg most lesz 2 és még mindig támogatott, akkor látjuk, hogy nem valami nagy a különbség, szóval simán lehet, hogy a Z3 kihúzza addig a támogatást, amíg az iPhone 6.


Illetve Androidnál jóval bonyolultabb a dolog, még lehetne sokat beszélni róla, de a lényeg, hogy egy csúcskategóriás Androidos készülék is sokáig lesz támogatva, szóval ez sem szempont.


Szubjektív az egész, amelyik neked tetszik, azt vedd meg, mert egyikkel sincs baj.

2014. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is ezen vaciláltam és végül iphone6-ot vettem(nem bántam meg).I5-öm volt és tényleg jobb hosszú távon mint az androidos telók.
2014. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Iphoneal nincs úgy tapasztalatom csak fogtam meg láttam de hosszas időre nem. Android igen most is androidos csak azt nem akarom h 2-3ev utan ha használom és állandóan kifagyjon meg akadozzon. Viszont orulnek ha olyan jol fényképezne mint a sony és vizalló is lenne
2014. dec. 16. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!