Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch Pop S9....

Alcatel One Touch Pop S9. Vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire jellemző rá a lassulás? Viszi péládul a GTA SA játékot? Mennyire fogy el a RAM pl.: Facebook-Viber-Net-Játékok esetén?

Milyen jól szól a gyári füllhallgatója?



2014. dec. 14. 08:05
 1/9 anonim válasza:

Egyáltalán nem lassú, egy középkategóriás telefon.

android 4.3. Egy elég nagy fablet 5.9 inch. Elbirná a Gta-t

nyugi 1 gb ram elég sokat el bir. nem tudom milyen a gyári fülhalgató

2014. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D. Természetesen várom még mások beszámolóit erről a készülékről :)
2014. dec. 14. 22:23
 3/9 anonim válasza:
Tesom vett most egy ilyen s9 et es ahogy elneztem. Eleg szep telefon, valoban gyors, szep kepet csinal, es a jatekok is szepen futnak rajta. Aki szereti a nagy telefonokat amik tudnak is valamit kozepkategoriaban annak ajanlom. Nekem is alkatelem van pop c7 es semmi bajom nincs vele. Es az aruk se remiszto :)
2015. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D igen pont miatt fogott meg a telefon, mert olcsó és sok mindent kap az ember érte :D
2015. jan. 12. 17:39
 5/9 c4p4 válasza:

Én 3 hete vásároltam egy s9t és teljesen elégedett vagyok vele.

Játékok közül a gt racing 2, real racing 3 gta sa tökéletesen futott, bár az asphalt 8 még indításkor lefagyott.

A gyári fülhallgató erős közepes ami zavaró volt eleinte, hogy az agyba dugós fajta, de megszokható. Az 1 gb ramból kb 700mb le van foglalva, de normál használat mellett nem akadozik. Ár érték kategóriában a phabletek közt sztem jobbat nem találsz!

2015. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TheMartin válasza:
Szia! December elején vásároltam a készüléket. Eddig nem volt gond vele, de most hévégén egyről a kettőre megbolondult. Hibái közé tartozik minden amit el tudsz képzelni. Random bezárogatja a háttérben futó rendszerfájlokat, nem érzékeli az SD-kártyát, sokszor magát az indítót is bezárja, random eltűnnek az alkalmazások a telefonról, a billentyűzár gombra 70%-ban nem reagál, a képernyőn való duplakopp-ra sem, sokszor hihetetlen lassúsággal nyit meg dolgokat. Legutóbb elkezdte újraindíthagatni magát, ennyi elég is volt, kikapcsoltam, nincs kedvem többet hozzányúlni. :D Holnap fogom visszavinni a telenorhoz hogy valamit kezdjenek vele.
2015. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezek a gondok a kevés memóriája miatt vannak, + melegszik és nyáron a kánikulában szinte kibírhatatlan...

tavasztól őszig nagyon jó kis teló, ha odafigyelsz, hogy a memória ne menjen 85% fölé.

2015. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Franko daniel válasza:
Szia én nem ajànlom nekem kb fél éve van meg és megbolondult a nem mindig hasznàltam a gyàri töltőt de amikor azt hasznàlombakkor is màr ki ìrja hogy a kellemetlen kàrok elkerülése érdekében hasznàljam a gyàri töltőt. Hàt a jó ... Anyukàlyukat egyentőltők vannak râadàsul a sàjàt hozzà kapott töltőnél miért irja ezt. Amúgy csatlakozom az elöttem ìróhoz tényleg túl melegszik ràadàsul a bekapcs gomb nem mindig reagàl meg olyat csinàl hogy az alkamazàsokat mikor ki akarom kapcsolni a chrome felett időnként ki rak egy fótó ikont és mindent be zàr kivéve azt nem tudom kikapcsolni ujra kell indìtanom a készüléket + sokan panaszkodnak hogy nem hallanak néha kiabàlnom kell mert eléggé recseg ez a szutyok. Alényeg nem ajànlom, pedig ên is sok reményt füztem hozzà. Sajnos csalódtan de lehet hogy csak rossz széria. Amúgy a füles egész jól szól.
2015. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, már hozzászoktam, hogy chrome ot csak memória tisztítás után kell használni, aztán minden új ilyen szövegirogatós ablak előtt kell egy memóriatőrlés különben eltűnik a billentyűzet...de minden más tökéletesen működik... World of tanks blitz, és a hearthstone is fut rajta, nekem több nem kell... Csak netezni szar vele... De az is csak melegben rossz, mióta nincs kánikula, kezd magához térni...
2015. szept. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!