Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy note 3 neo...

A samsung galaxy note 3 neo megéri?

Figyelt kérdés
Kb.százezerért szeretnék telefont venni és bizonylat sony-ra gondoltam (z1), viszont nagyon megtetszett a note.Melyik a jobb a z1 vagy ez...Ja egyébként szolgáltatótól megkaphatom ugyanannyiért a z3 compact-ot

2014. dec. 14. 08:39
 1/3 anonim válasza:
nem, attól függ. Ha egy vizálló modelre gondolsz akkor a sonyt válaszd.
2014. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem samsung. Sokkal jobbak a telefonjai. Ugyanakkor kaptunk telefont 2 osztálytársammal ök sony z-t kaptak én note 3 mat és az enyém sokkal jobb. Mellesleg a boltba visazavott telefonok tobbsége sony 60% feletti szóval minden képpen samsung. Én karácsonykor kapok egy note 4 et és tesómé lesz a note 3. Nem jó a vízálló telefon. Minek? Szerintem egy fürdés idejéig lebírosz mondani a telódról. Én most egy note 3 ról írtam :)
2014. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,De ugye ti is note 3 NEO-rá gondoltatok mert azt írtam ki
2014. dec. 15. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!