Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonnál, Android...

Okostelefonnál, Android 4.2.2-nél a bejövő és kimenő sms-ket, hogy tudom törölni?

Figyelt kérdés
Melyik menüpontnál lehet az sms-ket törölni? Rámegyek az ÜZENETEK ikonra, ott megjelennek egymás alatt az üzenetek, de sehol egy KUKA sehol egy TÖRLÉS gomb vagy ikon! Hogy tudom törölni?

2014. dec. 14. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Tartsd rajta az újad.
2014. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belemész az üzenetbe és ott lesz egy kuka ikon. Nálam a jobb felső sarokban. (4.4.2 KitKat)
2014. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit az első mondott az is jó, ezt én nem tudtam.

Kap egy zöld kezet tőlem. :)

2014. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz srácok megvan! Tényleg nincs kuka vagy törlés ikon, de rájöttem: hosszan rajta tartom az újjam és bejön egy menü! Itt kiválasztom a beszélgetés törlése opciót és így törlöm!


APROPÓ: Ezzel kapcsolatban lenne még egy kérdésem! Valaki azt mondta, hogy az okostelóval felvett képeket és videókat hiába törlöm a telóról, az örökre rajta marad!! Igaz ez? Netre nem csatlakoztam vele!


Hogy tudnám akkor totálisan törölni a képeket, videókat okostelóról?

2014. dec. 14. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy marad ott örökre. Le tudod szedni számítógépre.

Akár fájlkezelővel, az látja a telefont, vagy típustól függően van saját program. Pl KIES a Samsungnál.

Vigyázz, sok telefont csak a Windows (ha olyat használsz) saját fáljkezelője (intéző) látja, a Total Commander nem.

2014. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Vannak programok amik törlés után is vissza tudják hozni, de semmiképpen sem örök életben. Amint az adatot felülírták, annak vége, egyszerű eszközökkel nem hozható már vissza.
2014. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és törölni is így tudod.

Vagy a telefon saját fájlkezelőjével.

Le is tölthetsz Pl. Astro-t. Azzal is megy a törlés.

[link]

2014. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!