Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 Aqua vagy...

Sony Xperia M2 Aqua vagy Huawei Ascend P6?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretnék vásárólni telefont és nagyon sokat gondolkodtam, végül ehhez a 2 modellig jutottam, de most nem tudok dönteni. Az ár külömbség most nem lényeges, viszont tudva azt, hogy a Huawei-nak picivel jobb a másodlagos kamerája és szerintem szebb, elgondolkodtatott, de azért mégis jobban biznák egy Sony-ban és az ráadásul 4G-s és vizálló. Nem tudom melyik megbizhatóbb, mert nekem az lenne a legfontosabb!!! Kérnék egy véleményt.

2014. dec. 14. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
P6 sokkal jobb.
2014. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pont hogy a Sony jobb.
2014. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyiket se!!!

Jobb választás a Motorola Moto G

2014. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is szeretem a Moto G- t, de azert nem jobb telo, mint a P6, szoval a kerdezo ket telojabol siman a P6 a jobb valasztas.
2014. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eisze végül a Huawei mellett döntök, de még egy kérdésem lenne... Az, hogy azon csak v4.2.2 (Jelly Bean) Android van, nem gond? Mennyire fontos, hogy legfrissebb android legyen egy telefonon? Remélem nem fogok csalódni a márkában, de nekem ez jobban tetszik és a 2 GB Ram nagyon hizelgő, meg hát a Sony-ról is manapság annyi panasz van, hogy szerintem tök mindegy... Légyszi magyarázza el valaki az Android fontosságát. Köszönöm szépen.
2014. dec. 15. 10:05
 6/8 doni1201 ***** válasza:
Már elérhető a 4.4.2 KitKat frissítés a P6-ra.
2014. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Attól még nem lesz olyan jó mint a sanyi
2014. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye
2014. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!