Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 70e...

Milyen telefont vegyek 70e környékén?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném magamat meglepni valamilyen telefonnal,de nem tudom hogy milyet vegyek.a nagyobb márkákat jobban kedvelem például lg samsung Sony stb kínai gyártókat nem:/ ha lehet indokot is kérnék hogy mért pont az a készülék :)

2014. dec. 15. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pedig a kínai gyártók adják meg ugyanazt a minőséget csak olcsóbban,és mostanra felértek eladásilag a sonyhoz és az lg-hez
2014. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szóval mi a bajod a kínai gyártókkal?
2014. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Peter__Griffin válasza:
Sony Xperia E3. Nemrég került piacra, normális méretű, erős a processzora. És 60-ért már sok helyen megkapod.
2014. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Légyszíves ebbe most ne menjünk bele, ennek a 3 cégnek a telefonjait preferálom,tudom hogy vannak jó telóik ezeknek a cégeknek is,csak most egyszerűen ebből a 3 gyártóból akarok választani
2014. dec. 15. 16:44
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi utánnanézek ennek a telónak,jo vétel lehet:)

Jöhetnek még tippek :)

2014. dec. 15. 16:45
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Motorola Moto G!

A középkategória koronázatlan királya

És nem értem mi a probléma a kínai gyártókkal. Márs már eladásokban, minőségben utolérték a Sonyt, LGt, HTCt. A samut még nem bár samu csak a marketingnek köszönheti pozícióját. Nem a minőségnek az biztos

2014. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudod engem nem nagyon érdekel az eladási mutatójuk,nem azzal fogom magam otthon spannolni hogy a legújabb telómból mennyit vettek világszerte. De köszi azért a válaszod:)
2014. dec. 15. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdező lehet hogy nem azt fogod számolgatni otthon de attól még a 6. válaszolónak igaza van,a samsung egy gusztustalan cég,gagyi árú,olyan árba mint a minőségi,szóval ha csak ezek közül választasz akkor samsing kilőve,lg középkategóriáját meg veri a sony ,szóval inkább valami xperia M2,Sp,L,E3
2014. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a Moto G jöhet szóba (ha a legjobbat akarod).
2014. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) azon gondolkodtam,hogy egy Xperia z vagy zcompact megéri e még? Mert 80e forintért már lehet kapni,csakhát lehet kicsit régiek,nem tudom. Vélemény róluk?
2014. dec. 15. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!