Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 70e...

Milyen telefont vegyek 70e környékén?

Figyelt kérdés
Karácsonyra szeretném magamat meglepni valamilyen telefonnal,de nem tudom hogy milyet vegyek.a nagyobb márkákat jobban kedvelem például lg samsung Sony stb kínai gyártókat nem:/ ha lehet indokot is kérnék hogy mért pont az a készülék :)

2014. dec. 15. 16:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
LG G2 Mini
2014. dec. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


Lol, az mégis hogy jön ide?


Kérdező:


Z és Z1 Compact ma is elég jó telefonok, mindkettő megkapja a Lollipop-ot, hardveresen nagyon ott vannak (főleg a Z1c, de a Z sem gyenge azért), kamerájuk nem rossz, de én Z-t nem vennék a gyenge kijelzője miatt.

Z1 Compactba már IPS kijelző van (bár abból sem a legjobb ami létezik, de csúnyának már nem mondanám), és nagyon semmi rosszat nem tudok a Z1c-re mondani.


Z-nek még egy nagy hátránya az elég kicsi aksi, 2300 mAh 5"-re nem valami jó (annyira nem is rossz, Nexus 5, 2014-es Moto G-ben is ekkora vagy még kisebb van, de csak átlagos üzemideje van, míg Z1C az átlagnál jobb is).

2014. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt Z-m és kib*szott erős teló, és a kis aksi ellenére nekem elég jól bírta. A kijelzője ahhoz képest, hogy TFT nagyon szép. Ha kérdésed lenne a telefonról írj privátba.
2014. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!