Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok 40....

Milyen telefont ajánlotok 40. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés
Használt telefont szeretnél vásárolni, legfeljebb az említett összegig. Eddig amiket néztem galaxy s3, xperia sp, de annyira nem nyerték el a tetszésemet, meg a kritikák sem olyan jók. Lényeg, hogy androidos legyen, semmiképp sem windows phone, minél jobb képeket lehessen vele készíteni, nagyogg kijelző, a minősége nem annyira számít, gyorsaság, ami ebbe az árba belefér :)

2014. dec. 15. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lenovo A536
2014. dec. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dodi1881 válasza:

Szia! Ha nem az ismert márkák majmolója vagy,akinek mindegy, csak egy bizonyos ismert márka logójaa telón legyen, akkor itt van egy szupi telefon. És még csak nem is kell, hogy használt legyen.


[link]


Én nagyon elégedett vagyok a saját doogee telefonommal, nekem doogee collo3-van. Hugomnak pedig doogee latte, és semmi problémánk nincs vele. Máskor is csak doogee telefont vennék.

2014. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dodi1881 válasza:

Azt nem írtam, de nézz szét a többi dogge telefon között is,


[link]


mert másik is lehet, ami a feltételeidnek megfelelhet.

2014. dec. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
doogee már volt a kezemben, de nem nyerte el tetszésem, az a lenovo meggondolandó
2014. dec. 17. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!