Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van iPhone 4S-hez Gevey SIM?

Van iPhone 4S-hez Gevey SIM?

Figyelt kérdés
Igazából már egy ideje megvan ez a teló, egy 16 gigás iPhone 4S, külföldről lett véve, elvileg független, hát nem az, angliai vodafone függő, tehát úgy porfogónak jó, másnak nem igazán.. Tavaly minden erőfeszítésemmel azon voltam, hogy valahogy hadd tudjam már használni, és fél Pestet bejártam valami megoldást remélve, de tök fölösleges volt.. Most azonban a kezembe akadt, gondoltam frissízem a szoftvert, 8.1.2-es iOS van most rajta, érdekelne hogy nincs véletlen ehhez az iOS-hez Gevey sim, amivel ki tudnám "lőni" a telót? Mert a neten csomó videót láttam, hogy a gevey simmel simán függetlenítik a telót.
2014. dec. 15. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj be egy telefonos boltba, ahol ilyenekkel foglalkoznak, ott szerintem tudják függetleníteni (ha nem akkor bocs, ha hülyeséget írtam).
2014. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem írtál hülyeséget, csak én már tavaly szerintem a létező összes telefonboltot, meg apple szervizt bejártam és SENKI nem tudott SEMMIT sem csinálni, mily meglepő.... :)) Annál a szónál, hogy külföldi a telefon, mindenki leblokkolt, mintha azt mondtam volna, hogy az ufóktól kaptam vagy én nem is tudom.. Na mindegy, aztán gondoltam hátha van már olyan Gevey SIM, amivel ez megoldható.
2014. dec. 19. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyen külföldi telefonmókolós oldalon kérdezz rá, vagy az ifan.hu-n!
2014. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!