Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és nagyon nagy dilemmában vagyok. Android vagy ios? Tartós telefont szeretnék ami alatt azt értem, hogy nem fagy le, és min. 2-3 évig bírja. Sok program fér rá és tényleg praktikus is.

2014. dec. 16. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor az iOS lesz neked a megfelelő választás!
2014. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez most lehet hülyeség de az iphone 5s-en gondolkozom elég erősen. Viszont használtan is néztem és semmiféleképpen nem szeretném ha átvernének. Ha a telefont elviszem egy szakértőhöz aki részletesen átnézi az nagy pofátlanság lenne az "eladóval" szemben? :D
2014. dec. 16. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Android én azt mondom, ennyi pénzből veszel olyan androidot ami nem fagy, és bírja is.
2014. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nézzük meg alaposabban csak a logók mennyibe kerülnek Android logó 0 Ft, Apple logó 150000 FT, jólvan tudjuk hogy az IOS kiforrott meg minden, de akármilyen kiforrott nem ér meg ennyit. Egy almáért amibe ha nincs beleharapva akkor cseresznye. Ha tartós telefon kell akkor vegyél Nokiát most rengetegen beszólhatnak ÚÚÚÚÚÚ NOKIA AZ SZAR OLYAT NE VEGYÉL. Én mégis azt mondom hogy érdemes venni mert windowsphone. Ez is kiforrott mert a michrosoft már lassan 20 vagy annál is több éve foglalkozik op rendszerekkel és annó az apple nek is ők segítettek.
2014. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!