Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tokok iphone 4s-hez?

Tokok iphone 4s-hez?

Figyelt kérdés

érdekelne, hogy milyen tokot ajánlanátok a telefonhoz, valamint árban mikre számítsak, illetve hol érdemes beszerezni őket.


vannak nagyon szép műanyag vékony hátlaptokok, de szerintem azok nem sokat védenek, csak jól mutatnak a képen. vélemény?


még annyi észrevétel, hogy vetem tokot, de mikor vakuzok, akkor fehér folt jelenik meg a kép szélén.



2014. dec. 17. 01:41
 1/6 A kérdező kommentje:
oh mielőtt valaki észrevenné, hogy van egy orbitális helyesírási hibám, azelőtt korrigálom (vettem)
2014. dec. 17. 01:43
 2/6 anonim válasza:
Szia. Ebayről lehet jókat és olcsón rendelni, almás boltokban drága viszonylag. Én az un. bumpert ajanlom, az alul felül véd. Mellesleg mondom hogy kb barmilyen tok van rajta dobalni akkor sem tudod. Árban olyan 1000-10.000
2014. dec. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Media Markt-ban elég nagy választék szokott lenni, bár a 4/4s tokok már kifutóban vannak, már az újabb modellekre van több.


[link]


Nekem ilyen tokom van. Nem volt olcsó(12 guriga), de abszolút királykategória :D

2014. dec. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is tokban hordtam de ma már csak fóliát teszek rá elől hátul, jobb a fogása és pont ugyanannyira védi
2014. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. eddig "bevásároltam"

- van egy olyan ami elég strapabírónak nevezhető (ezt 6ért vettem egy telefonos boltban)

- ebayről rendeltem egy "vízállót" 1500ért (youtube-on letesztelte egy srác, és tényleg vízálló, bár nem valószínű, hogy én magam is le fogom tesztelni )

- és bőr flip tokok


a műanyag hátlaptokokban nem nagyon bízok. bár nagyon tetszenek és szépek. SZelfizésenk kívül másra nem igazán fogom használni azokat.

2014. dec. 18. 00:06
 6/6 anonim ***** válasza:
flip tok b•zis
2014. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!