Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért koszolodnak ennyire az...

Miért koszolodnak ennyire az apple tokok?

Figyelt kérdés
2 napja vettem egy piros iphone tokot a tmobile-ba, és már most feketék az élei a toknak és le se akar jönni róla tisztitással sem. van régebb ota egy kék ipad-ra való smart case tokom annak meg a sarkai vannak meg feketedve. most ez mi? perig nem volt olcso egyik se. másnak is hamar koszos lessz?

2014. okt. 20. 20:54
 1/3 anonim válasza:
Nekem ugyan nem Apple tokom van, de nekem is hamar feketék a szilikon tokjaim. Én is próbáltam leszedni, sikáltam minden félévével, de semmi. Aztán rájöttem, hogy valószínűleg lekopik róla a festék, ahogy leteszem ide-oda. (ugye a sarkokon a legrosszabb a helyzet)
2014. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minden tok ilyen, ezért nem érdemes venni xezerért venni...ebay-en 2-300 Ft, és ugyanaz a minőség...:D
2014. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fekete Apple bőrtokom van iPhone 5s-re, rá van írva, hogy "használat során kinézete változhat". Ehhez képest pont ugyanolyan, mint egy éve, mikor kivettem a dobozból. Lehet, hogy csak a fekete nem kopik, de nekem tökéletes állapotban van.
2014. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!