Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne kihasználni az...

Hogyan lehetne kihasználni az androidos és egyéb okos telefonok "mesterséges inteligenciáját"?

Figyelt kérdés
Mert ilyen kategóriában nem nagyon találtam appokat. Tudnátok ajánlani párat?

2014. dec. 17. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
wtf?
2014. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most ugy mintha idióta lennél: Hogyan használjam ki az okos telefonok okosságát?
2014. dec. 17. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
konkrétan milyen intelligenciát akarsz belőlük kihozni?
2014. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom... Mondjuk egy robot vezérlese. XD

Na most komolyan mondjuk hogy bizonyos szavak után tesz valamit. De úgy hogy zárt képernyőn is felismerje a hangokat. Ez tényleg csak egy gondolat ami eszembe jutott. Amugykép szerintem jobbat is ki tudok találni.

2014. dec. 17. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A zárt képernyős dolgot pl. a Motorola Moto X (2014) tudja, más ilyen telefonról nem tudok.
2014. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

Ha szép kiejtéssel tudod beszélni az angolt állati alap szinten, tedd fel az utter-t.

Elég sok mindent tudsz vele csináltatni, progikat megnyitni, zenelejátszót kezelni, megkérdezni, hány óra, milyen nap van, milyen az időjárás stb.

2014. dec. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!