Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Idol One Touch 2 Slate?

Alcatel Idol One Touch 2 Slate?

Figyelt kérdés
Sziasztok,vásároltam egy a fenti cimben emlitett telefont.A problémám az lenne,hogy végig böngészve a netet azt találtam,hogy a készülék Snapdragon procival rendelkezik és Adreno 305 ös grafikai gyorsitóval....Na most én lefuttattam egy Antutu Benchmapark tesztet,és megnéztem a készülékem konfigurációját...Proci:MTK MT 6582 Grafkártya MALI-400MP.....Ez hogy lehet? A model tipusa 6037Y....Tegnap vásároltam az Extreme Digitalban,eredtei dobozában meg minden...Azt is megfigyeltem,hogy az előlapi kamera nem bal oldalon van,hanem jobb oldalon....valakinem valami tipp??

2014. dec. 18. 07:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Az előlapi kamera bal oldalon van nem pedig jobb...sry félregépeltem...
2014. dec. 18. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!