Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan allitsam le, mi ez?

Hogyan allitsam le, mi ez?

Figyelt kérdés
Miert van az , hogy ha akarki kuld sms-ben egy = ilyen egyenloseg jelet , akkor ujrakapcsolodik a telefonom . Nem tudom , hogy talatak ki ezt , es most valakik mind kuldik sms ben , es olyankor kikapcsolodik , es nem csak nallam van igy , meg van egy jo par telefon ahol ugyanez tortenik . Nem jelenik meg sms nekem csak siman kikapcsolodik es igy nem tudom , hogy kik kuldik . Valoszinuleg az egyik osztalytarsam kuldi akivel kiprobaltuk , hogy nallam is kikapcsolodik es sajnos megtortent , es az osztalyban akkor eleg sokan voltak . Miert van ez igy ? Koszonom elore a valaszokat :)

2014. dec. 18. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat a zavaros fogalmazasert , most olvasom ujra es egy kicsit zavaros , aki nem erti meg szoljon es meg leirom jobban , ide kommentben :)
2014. dec. 18. 15:25
 2/3 Kromosome ***** válasza:

Így látatlanban is szinte biztosra mondom, hogy MediaTek gyártású CPU fut a telefonodban, ugyanis ez a jelenség tipikusan az ilyen processzorral felszerelt készülékekre jellemző! :) Nem kell nagyon aggódni, ez nem hiba, csupán egy figyelmetlenség - a MediaTek-chipsethez tartozó szövegkezelő futtatókörnyezetben ugyanis a "=" jel tulajdonképpen egy parancs a telefon újraindítására.


A gond egyszerűen orvosolható, csak tölts le egy másik, harmadik féltől származó SMS-kezelő programot a Play áruházból, és azt állítsd be alapértelmezettként!

2014. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Ilyenről nem hallottam. Ezt eléggé elbaszták a MediaTek-esek :D
2014. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!