Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A606 tapasztalatok?

Lenovo A606 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már meg van rendelve, 5 telefon közül választhattam, amelyek 15-30 ezer között vannak. Sony xperia m2-t akartam,de azt mondták a telenornál, hogy nincs és nem fognak már hozni.

A lényeg, hogy ez a lenovo milyen telefon? Netezésre, zenehallgatásra és képek készítésére akarom használni. Nem túl nagy a képernyője? :/ Hamar lemerül?


2014. dec. 19. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
volt már a kezembe ilyen,és eléggé gyorsnak tűnt,és stabilnak,de jókat is hallottam róla eddig
2015. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fantazy0011 válasza:
Én most kaptam egy ilyen telefont.Nagyon gyors, szép képet csinál és ahozbképest, hogy nem hd-s a kijelzője attól függetlenül szép a képe!Teljesen megvagyok vele elégedve jó választás volt.Ja és azt megjegyzem, hogy 4g képes!:)
2015. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!