Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jo jatekok iPhonera?

Jo jatekok iPhonera?

Figyelt kérdés
Mondanatok par jo, szorakoztato jatekot (lehetoleg ingyenes, vagy max parszaz forintos) iPhonera? Kategoria mindegy. Koszi! :)

2014. dec. 19. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
WordQuest, TownShip, Sims, SimCity, Asphalt8, Run Sackboy, Pirates!, Dead Trigger 2, Letterpress, UNOFriends, CSR Racing, Hungry Shark, Cupcake, City Story..ennyi jut eszembe hirtelen:D
2014. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi :) parat ismerek is, a dead trigger 1-2 meg is van, a hungry sharks is, azok tenyleg egesz jok. En most a limbo ingyenes valtozatat toltottem le amiben egy kislannyal kell menned, de a 4. Palya utan nem enged tovabblepni :( pedig nagyon tetszik...
2014. dec. 19. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Best Fiends
2014. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyűjts krediteket és akkor akár ingyen is tudsz fizetős játékokhoz jutni. Ehhez kell egy USA apple ID-t csinálni.
2014. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Limbonak egyébként én nem találtam ingyenes változatát. Az tuti, hogy a Limbo?
2014. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat azt irja hogy limbo ihlette a jatekot, teljesen ugyan olyan mint a limbo. OddPlanet Lite neven keress ra. :)

Ez a kreditgyujtes hogy mukodik? Mit kell tenni erte?

2014. dec. 19. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Most szedtem le egyet, Gangstar IV a neve, ha sok helyed van, akkor szedd le:D GTA feeling, ingyenes^^
2014. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kredit:

Vannak szponzorált appok amiket ha letöltesz és használsz fél percig azokért krediteket kapsz. Utána törölheted. Ha összegyűlik egy bizonyos pontszám, akkor beválthatod iTunes gift card-ra. Így vettem már több alkalmazást is. Egy feltétel van, hogy kell hozzá egy USA apple ID-t csinálni és azzal kell belépni az iOS eszközön. Egyszerre több ID-t is használhatsz, nekünk van három, egy-egy külön és egy közös.

Ha részletesen érdekel, akkor küldök meghívót azért már alapból kapsz egy csomó kreditet.

2014. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyébként erről van szó.

A jelenlegi HU-s Apple ID-t nem tudod sajnos USA-ra állítani, mert kell hozzá egy amerikai hitelkártya. Az meg gondolom, hogy nincs. Én is próbáltam. Címnek amúgy Alaska-t célszerű beállítani. Ott nincs ÁFA máskülönben még adót is fizetni kell az alkalmazások után.


[link]

2014. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy hogyan tudsz ingyenesen USA Apple ID létrehozni:

1. Lépj ki a mostani ID-ből a beállításokban. iTunes és App Store menüponton belül Apple ID-re kattintva. Kijelentkezés.

2. Nyisd meg az App Store-t keress egy ingyenes alkalmazást és azt töltsd le. Ekkor megkérdezi, hogy meglévő ID-t használsz-e vagy újat hozol létre. Nyilván az új.

2014. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!