Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemenyéket kérnék a Lenovo...

Majomka69 kérdése:

Vélemenyéket kérnék a Lenovo VIBE X2-es telóról!?

Figyelt kérdés

Jelenleg iPhone 5S-em van..miben jobb? mennyire? Milyen más telóktól jobb? És melyikektől nem jobb?

Személyes vélemény akinek van? Hogy funkcionál?

MINDEN RÉSZLETRE KÍVÁNCSI VAGYOK! Köszöntem!



2014. dec. 19. 20:08
 1/1 hackerman2001 válasza:

Szia nekem vibe x2 van es bisztosan állithatom hogy az iphonet simán lekörözi.8 magos procival minden kihangsujozom minden játèkot programot visz az internet nagyon gyors ès ha ez mèg nem lenne elèg csucsszuper a kamerája. Nagyon megèri inkább a lenovo mint az iphone. De az iphone sem rossz de amint már mondtam inkább a lenovo.az iphonenak 16 mig a lenovonak 13 a hátlapi kamerája de a felbontás ugyanaz.az elölapi kamera a lenovonál csak 5 az iphone ebben jobb.

Ha sokat fenkepezel akkorr a lenovo es az iphone is megteszi

Viszont ha a játèk a lènyeg akkor a lenovo a jobb választás

Ráadásul a lenovonál antivirust is kapsz ami szerintem nagyon hasznos. A lenovo nem szaggatt es sosem hevül tull!!!!

Ha folyamatosan csak játszol rajta 4 orát birja ami szerintem kevès de 40% alatt az aku energiát sporol ès igy többett tart az aksi.

+ mèg tartozèkokat is lehet venni hozzá:batery xtension

Hifi xtension

Egyszoval a lenovo vibe x2 jobb választás mint az iphone 5s.

Sok szerencsèt

2015. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!