Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek szerint milyenek...

Véleményetek szerint milyenek ezek az érintőképernyős mobilok? Könnyű kezelni őket? Mert mondjuk most télen kesztyűben sehogy sztem. Akinek van légyszi mondjon véleményt. Megéri-e érintőképernyőset venni? Vagy túl macerás?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem.Egy éve van, de sehogy nem megyen az sms írás. Á!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó! Nem olyan nehéz, ha megszokja az ember:)
2010. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nagy kijelző kell, akkor érintőkijelzős telefont vegyél! Ha nem kell, akkor nem érdemes! Van rezisztív és kapacitív érintőkijelzős telefon. A rezisztívet, kesztyűben is lehet kezelni, viszont a kapacitív csak a bőrre reagál. Legtöbb telefon rezisztív.


Komolyabb érintőképernyős telefonok használata nem macerás. Ilyen pl. az LG Arena, LG BL40, Samsung F480, Apple iPhone.


Nagyon sok dolog van még. Pl. operációs rendszeres érintőképernyős telefon, ezen belül Windows Mobile, Android, Mac... Ha komolyan érdekel olvass utána.


Szerintem ha érintőképernyős telefont szeretnél, neked egy LG Arena-t ajánlok. "Olcsó" (~50-60 ezer függetlenül), jó anyaghasználat, könnyű kezelni. Ha szolgáltatónál akarsz venni akkor van más LG és Samsung alternatíva, de azok már nem a legkomolyabb "gépek". Viszont kezelés szempontjából azok sem rosszak.


Samsung Corby -t nem érdemes venni, ha azon gondolkodsz...


Lex

2010. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem Samsung F480-am van. Könnyen megszoktam a használatát és nekem bőr, illetve szövet kesztyűvel is működik. Viszont sok érintőkijelzős telóval ellentétben a körömre, akár rendes, akár mű nem reagál. És a hidegben belassul, de ha melengetem a hátulját, akkor "feléled". :)
2010. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nekem csak 2 gomb érintős rajta,nincs vele semmi bajom,de kesztyűben nem lehet használni. :S Volt osztálytársamnak van érintős,kipróbáltam,de nem az Én kezemre "szabták". :D

Szerintem ez "egyénfüggő".Valaki szereti,valaki pedig nem. Ez van. :D

2010. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hidd el nem éri meg az érintőképernyős! Csak akkor ha van rajta navigálógomb! (tod fel, le, jobbra, balra) De az ne legyen éritős! Csak az SMS és a számoknál kell megszoknod! Én tok ajánlani egy telefon nem is annyira drága és a képernyője se túl kicsi! Remélem szereted a nokiát:

Nokia E52 képet itt találhatsz: [link] katt rá vagy másold be a címhez!

2010. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem LG KP500-as van. Jól reagál mindenre bőr, köröm, kesztyű. Bár kesztyűt csak " 0 " fok alatt használok ( kivétel munka közben ) a hideg semmilyen elektronikai eszköznek se tesz jót.
2010. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Páromnak LG Arena van, tényleg nagyon jó!

Nekem Samsung S5230, és szerintem könnyű kezelni :)

2010. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vegyél egy jó nokiát! Jól néz ki, okos, testreszabható, gyorsan reagál az érintésre, és a GPS-e is ingyen van már.

Kesztyűben nem bizt működik, de van hozzá pengető és azza menni fog!

Üdv

2011. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!