Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5c vélemény? Megéri...

Iphone 5c vélemény? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Eredetileg Iphone 5-ot szerettem volna, de azt hallottam az 5c jobb.

Régóta szeretnék már Iphonet, az 5s viszont kiesik, mert az már drága. Előre is köszi a válaszokat!



2014. dec. 21. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
2014. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5/5c már nem érdemes. 5s, 6, vagy 6 plusban gondolkodj.
2014. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az 5C pénzkidobás,inkább 5/5S vagy az újak (6/6 Plus).
2014. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban hogy mind pénzkidobás.
2014. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Mindegyik borzalmasan túl van árazva
2014. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ilyenektől akadok ki, amikor valaki azt mondja egy iPhone-ra, hogy túl van árazva.. Mondjátok meg, hogy miért?? Azért mert nem négymagos, csak kétmagos CPU-JA van? Az iPhone nem papíron jó, hanem használat közben.. Nekem 4-em van, ami 2010-es, ennek ellenére sosem akadozik, semmi baja. Androidom is volt, LG, és Sony, de nagyon gyorsan lelassultak (felsőkategóriás). Samsungról meg nem is ejtenék szót. A lényeg az, hogy ezeket a telefonokat nem 1-2 évre kell betervezni, vagyis lehet, de nem érdemes, az Apple okosan gyártja a telefonjait, nem össze-vissza belerakja a legújjab ''legjobb'' technikát (jó ez a kijelentés nyílván túlzás, de a lényeg kivehető). Csak használni kell, és rájössz, hogy jó az, egyébként az 5c-vel nem sok személyes tapasztalatom van, de barátaim elmondása szerint elég jól sikerültek azok is. :) Amúgy elképzelésem szerint, amibe a legtöbben belekötnek, hogy az apple egy zárt rendszer, és ''nem sokkra képes'', nos ez amiatt lehet, hogy megtartsák a telefon strapabíróságát.
2014. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert a windows ugyan azt tudja negyed áron...
2014. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

9mm téged fizetnek, hogy lefikázd az apple termékeit?

Bármilyen kérdést olvasok, a te neved biztosan ott szerepel a kommentelők között.

Szánalmas amit csinálsz!


Hogy válaszoljak is a kérdezőnek: igen, megéri az 5C, de akár az 5 is.

Az 5C-ben jobb az akkumlátor, de lényeges különbség nincs a kettő között.

2014. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az apple fanok szánalmasabbak.
2014. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél Windows Phone-t, senki nem tiltja meg, erre is írnék valamit, de nincs kedvem vitázni ilyenekről, egyéni szociális döntés, ki milyen telefont vásárol.


Megjegyzem nem én mondom másra, hogy szánalmas, akkor most ki is az valójában?

(13:45 voltam)

2014. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!