Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonhoz ha...

Androidos telefonhoz ha veszek egy sima fülhallgatót azzal tudok majd zenét hallgatni?

Figyelt kérdés

Tehát tönkrement a gyári headset, próbáltam hozzá egy nokia headset-et és azt írta ki hogy nem támogatott eszköz, ezután egy másik nokia headsettel viszont működik, csak annak nem szeretem a kialakítását. Tehát egy sima fülhallgató az működni fog?

Nem akarok feleslegesen kiadni pénzt érte ha nem is működik vele.

Köszi!



2014. dec. 21. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én az előző Samsung Andriodos telefonomhoz egy Sennheiser fülest használtam, mert a gyári nagyon gyatrán szólt. Nem reklamált miatta. Elvileg univerzális 3,5mm-es jack dugóval rendelkező eszközt támogatnia kéne. Én pl simán az autóm AUX bemenetére is rákötöm a talót egy jack összekötő kábellel.

Most egy WP-s telefonom van. Ez is működik a gyári headsettel, a Sennheiserrel és mással is.

2014. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!