Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilokat gyártanak...

Milyen mobilokat gyártanak Európába?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, mindet Kínában és egyéb távolkeleti országban gyártják.
2014. dec. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyelvtanilag muszáj megkérdezni: az Európába azt jelenti, hogy Európa részére, vagy itt Európában?


itt csak luxustelefonokat egyedi kivitelben gyártanak, pár száz darabot..Németeknél, angoloknál...

a többi(pár száz millió)Ázsiában készül...ezkeből megkülönböztetnek Ázsia részére, dél-Amerika részér, Ausztrália, és Európa részére gyártottakat...


nagyon nem mindegy, ha kifogsz egy Brazil változatot..vagy dél-Koreait...

2014. dec. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azokra lennék kíváncsi amik itt kerülnek gyártásra. Olvastam híreket, hogy meg fog jelenni valami német telefon, meg hasonlók. Elegem lett a kínai telefonokból. Esetleg ismertek más külföldi telefont ami európai megrendelésre készült? (ami persze nem megy meg egy pár hónap vagy 1-2 év után)
2014. dec. 22. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb európai márka a Kínában legyártott mobilokat matricázza át és tesz rá saját szoftvert:

[link]

A kijelzők így is Dél-Ázsiából jönnek a világ minden részébe (Korea LG Display, Samsung, Taiwan AUO, CPT, Kína, Japán Sharp, JDI). Inkább azt találd ki mi nem tetszett a mostani kínai telefonodban és olyat válassz ami más, de nem feltétlen gyártási ország szerint más. Kínai és kínai telefon között is mérhetetlen különbségek vannak, csak nézd meg a Huawei Y300-at és a Xiaomi Mi4-et.

2014. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kínai telefonban az nem tetszik hogy hamar elromlik. A mostani telóm is 1 hónapot tartott. Most küldhetem vissza. Igaz hogy garancia alatt van, de azért az már milyen, hogy 1 hónap után már elromlik. Ezzel meg nem vagyok egyedül. Több ismerősömnek volt kínai telefonja és nekik is hamar elromlott. Azért vettem ilyet mert ez olcsóbb volt, és többet tudott mint más ismertebb márkájú telefon.
2015. jan. 2. 09:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy ZTE Blade-et használok több mint 3,5 éve, szóval bőven van kivétel. De ha helyi garancia kell, akkor LG, Samsung, Sony amiknek van kiépített szervizhálózata.
2015. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!