Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy új Nokia Lumia 520-am....

Van egy új Nokia Lumia 520-am. Leszedtem rá pár játkot pl:Asphalt 8. Ma reggel eltünt a játékok képe a csempékről és besem lpett akárhol próbáltam. Beadta, hogy betöltésés kész. Többi lent?

Figyelt kérdés
Beállítottam alaphelyzetbe a telót töröltem az sd krtyát (tehát a jtékokat is). Most letölteni nem tudom. Bead egy hibakódot s kész. Próbáljam újra késöbb. Mit tegyek?

2014. dec. 21. 19:57
 1/7 anonim válasza:
Nekem is ez a problem... És. Semmi szerdán. Viszem vissza
2014. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megtudod mi a baja a telódnak megírnád?Köszi!
2014. dec. 22. 13:24
 3/7 anonim válasza:
Persze
2014. dec. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bent vtam azt mondták. H próbálkozni kell magyarán mondva leszartak.... Max pestre felviszem hatha ertelmesebbek lesznekb ottt...
2014. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi De figyi,próbáld most nekem sikerült!!Lehet a játkkal volt gond de én vissza állítottam a telót alaphelyzetbe is.ppen tölti az Asphalt 8-at.Hajrá próbálgasd te is remélem sikerülni fog!Ha van kérdésed szólj talán tudok segíteni!!
2014. dec. 24. 14:41
 6/7 anonim válasza:
Jaja vissza allitottam alaphelyzetbe sikerult koszi:)
2014. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na!!Örülök,hogy segíthettem!Ilyen a jó csapatmunka :)
2014. dec. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!