Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xposed használata, tapasztalatok?

Xposed használata, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Gondolom vannak itt olyanok akik használnak xposed-et, mivel nincs egy értelmes leírás, így tapasztalatokat kérnék. Működik szinte minden készüléken? Mennyi az esélye hogy tégla lesz a telefon? Jártatok már így? Mégis hogy használjam? Mire érdemes oda figyelni? Jobban zabálja-e az akkut/ram-ot? A telefonom Alcatel POP C7 Root-olt. A válaszotokat előre is köszönöm! :D

2014. dec. 22. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nincs egy értelmes leírás? Éppenséggel csak a hivatalos honlap rögtön egy rövid, érthető leírással indít.


Xposed szinte minden készüléken működik, de vannak olyan modulok, amik csak bizonyos romokon/telefonokon/márkákon működnek.

Téglát nem nagyon tud csinálni a telefonból.


Mi az hogy hogy használd? Csak telepíteni kell.

Különösebben nem kell semmire figyelni.

Akkuhoz/ramhoz semmi köze, hozzá sem nyúl.


De ha nincs olyan modul vagy dolog ami érdekel akkor ne telepítsd, mert minek?

2014. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármi bajt csinálhatna maga a Framework, maximum egy hibás modul, de az se valószínű.

Ameddig használtam, én teljesen meg voltam vele elégedve, sajna most már nem tudom használni, mert CM-os ROMokon nem működik.

Az aksiból vesz egy kicsit, úgy emlékszem, meg szinte folyamatosan megy a háttérben. De nem annyira zavaró.

2014. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!