Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, android illetve win.8 operációs rendszer témában. Pontosabban mik a tapasztalatok, egyik ill. másik használata terén? Illetve ha van, aki mindkét op. Redszert ismeri?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az androidhoz képest a win.8 egyáltalán ( ill. csak korlátoltan) személyre szabható. Én személyesen androidos vagyok de váltani készülök, mert Nokiát szeretnék venni. Szeretem a gyorsgombokat, mint telefonálás ill. navigáció használatakor. Van ilyen lehetőség a win8-ban?

2013. okt. 18. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Andorid: Nagyon jól személyre szabható, rengeteg alkalmazás van rá ami ingyenes és jó. Elég jól lehet "mókólni". Sajnos a rossz tulajdonsága az, hogy rohadtul optimalizálatlan. Telefon lefagy, belassul és ez lehet akár egy S4 is, akkor is képes befagyni.


WP8: Sokkal zártabb rendszer, sok rá a fizetős alkalmazás. Nem igazán lehet személyre szabni, sima snassz téma, annyi, hogy a színt lehet változtatni. Csengőhang sem lehet több 40mp-nél. Viszont sokkal gyorsabb és stabilabb rendszer.

2013. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még kiegészíteném annyival az előttem szólót, hogy nem csak a csempék színét, de méretét és helyüket is lehet változtatni, lehet fekete vagy fehér az egész háttér, ill. a csempék mögé be lehet rakni hátteret bizonyos alkalmazásokkal. Ami a csengőhangot illeti, bármilyen hosszúságút be lehet állítani, és a GDR3-as frissítéssel már SMS/e-mail/egyéb jelzőhangoknak is lehet saját dallamot betenni.


Gyorsgomboknak tökéletesen megfelelnek a csempék, szinte mindent ki lehet rakni gyors eléréshez, és úgy rendezed ahogy neked tetszik - kontaktokat, sűrűn használt útvonalakat, stb.

2013. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!