Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok játékot...

Miért nem tudok játékot telepíteni androidra?

Figyelt kérdés

Megjavíttattam egy HTC Wildfire S-t, az öcsémnek szerettem volna adni "első-tanuló okostelefonként".

A telefon belső memóriája igen kicsi, az alapprogramok betöltik majdnem az összes helyet, de van egy 2 GB-os memo. kártya. Miért írja ki, hogy nincs hely? Hogyan tudok játékokat letölteni az áruházból?



2014. dec. 22. 12:41
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

"belső memóriája igen kicsi, az alapprogramok betöltik majdnem az összes helyet,"

Az Android nem telepít a memóriakártyára csak úgy.

2014. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de akkor most már nem is tudok rátenni semmit?
2014. dec. 22. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Root-old ki és Link2SD
2014. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az is hiába. Már amikor megejelent akkor is gyenge volt ahhoz, hogy normálisan menjenek rajta a játékok. Azóta csak még elavultabb és gyengébb lett.
2014. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent a Root-olás? A link2SD rajta van, de azt írja nincs mit áthelyezni. Most akkor fölöslegesen javíttattam meg?
2014. dec. 22. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
A Root-olással rendszergazdai jogosultságot kapsz. Nélküle nem fog menni az Link2SD
2014. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És hogyan tudok rootolni? Amúgy is működik a link2sd, csak áthelyezni nem enged semmit.
2014. dec. 23. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, azért nem tudsz áthelyezni semmit mert nincs ROOT-olva, szóval nem működik, mert épp ez a lényege. Videót, leírást találsz róla az interneten!
2014. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 23. 23:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Valahogy nem megy nekem ez a rootolás. Valami konkrét pontos leírás nincs valahol? Alapból nem értem hogyan tudok apk fájlt telefonra tenni vagy elindítani a gépen...
2014. dec. 24. 01:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!