Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z3 compact vagy a...

Sony xperia z3 compact vagy a samsung galaxy alpha a jobb? Miért?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszikat...!
2014. dec. 22. 14:23
 1/5 Goldenman Hun válasza:
Z3. Miért? Gyorsabb, vízálló és nem kamu ( :D ) szebb a kijelző, jobb képeket csinál, és sokáig "életben" marad. Kivéve ha dobálod, szorongatod, stb. [És ha telek alap dolog egy tokot vegyél rá, vagy gumit, műanyagot, alut, mert könnyen karcolódik és törik ha leejted. (Ez mind saját tapasztalat, mind 2 rengetegszer volt a kezemben. Ezek saját vélemények, és a tesztek is így vannak, de ha egyikből selejtet kapsz, akkor persze, hogy rossznak gondolod. Z3 drágább, de jobban megéri, hidd el. :)
2014. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi h ilyen hosszan leírtad a véleményedet....jó lenne ha mindenki ennyire egyértelműen és precízen fogalmazna..😄
2014. dec. 22. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Most megpróbálok nagyon precízen fogalmazni. Ugyanolyan jók, de a Sony sokkal olcsóbb.
2014. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi...
2014. dec. 24. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Sony.. Mert hiába, hogy az Alpha 8 magos, úgyse fogja tudni a telefon azt a 8 magot egyszerre használni. Viszont a Sonyban 4 magos, magonként 2.5GHz-es processzor van, amit egyszerre tud használni a telefon, ezáltal gyorsabb lesz. Kisebb memóriaigényű szoftverfelület a Sonyn. Ezzel nem a Samsung TouchWiz-t akarom leszólni, én is nagyon szeretem, de tény, hogy nagyon sok RAM-ot megeszik. Vízállósag, 20 MPx-eles kamera, és még sok minden más, amit használat közben fogsz észrevenni. Remélem tudtam segíteni:)
2015. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!