Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg vírusos lehet a...

Tényleg vírusos lehet a telefonom?

Figyelt kérdés
Néztem egy oldalt a telefonomon amikor kattintottam valahova és kijött egy üzenet hogy virus támadta meg a x,y tipusú telefonomat.Ottvolt hogy javitás rámentem és egy teljesen nevenincs,elég bénán megszerkesztett oldal fogadott hogy adjam meg a hálózatomat és a telefonszámomat na megadtam.ezután kijött hogy küldjem az IGEN szót egy telefonszámra sms-ben na mondom ez tuti átverés,bezártam mindent és kikapcsoltam a telefont.A számítógépen megkerestem az adott oldalt és megnyitottam (a számitogépen egy elég drága Kaspersky virusirtó van szval mindent észrevesz) és simán megtudtam nyitni nem történt semmi. A telefonom azóta teljesen normálisan működik,több Play áruházbol letöltött vírusirtóval is végignézettem többször és teljes biztonságot írnak,nem találtak semmit. Szerintem csak pénzt akart kicsalni tőlem,hisz egy rendes virusirtó oldala szerintem nem igy néz ki.

2014. dec. 22. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
aha.
2014. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebb válaszra gondoltam. Amugy nemhiszem mivel kb 10 szer mentem végig 3 virusirtóval a telon és mindent rendben találtak. De lehet hogy tévedek..
2014. dec. 22. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek csak "reklámok", vagy minek is tudnám ezeket megnevezni... Csinálhatsz bármit, nem lesz semmi sem. ;)
2014. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ remélem igazad van! :)
2014. dec. 22. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Ilyennek bedőlsz? :D :D
2014. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Be :DD mert eddig még nemvolt ilyen a telom meg nem 20 ezer forint volt szval eléggé megijedtem :D
2014. dec. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!