Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri most venni...

Szerintetek megéri most venni egy Iphone 5C-t?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.
2014. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és miért nem kifejtenéd?
2014. dec. 22. 21:01
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
Mivel jobb telefonok vannak annyiért amennyiért árulják.
2014. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nem ér ennyit. iphone fan vagyok, de az 5c már 2 éves és az áráért kapsz jobb androidost. ha mindenképp almát akarsz, akkor gyűjts 5s, 6 vagy 6 plusra.
2014. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
esetleg mondanál jobbakat ? :D
2014. dec. 22. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia L sokkal olcsóbban.
2014. dec. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Sony Xperia L például PONT egy szar, elavult telefon. Ha már sony, akkor Xperia Z3 vagy Z3 Compact, attól függ, mekkora telefont szeretnél (lényeges különbség nincs). Bár én nem ajánlanék Sony telefonokat. Jelenleg a legjobb telefonok az iPhone 6/6Plus, HTC M8, Motorola Moto X, Google Nexus 6, LG G3. Ezek közül egyikkel sem tudsz mellényúlni. Sokan hozzáírnák a listához még a Samsung Galaxy S5-öt vagy a Galaxy Note 4-et, én személy szerint utálom a Samsungokat, mert a TouchWiz felület egyszerűen beszaggattja az összes telefont, amin van. De amiket felsoroltam, azok mind gyors, megbízható telefonok, amik NEM fognak lelassulni.


(Itt jegyezném meg, hogy sokan mondják, hogy az Android egy idő után lassú lesz, laggol, stb. Ez egyszerűen nem igaz. Ezt főleg azok terjesztik, akik az 50-60 ezres Samsung telefonokról váltanak iPhone-ra. Ma már egyedül a Samsungok azok a telefonok, amik pár hónap után elképesztően szaggatnak. Van nekem egy 2012-es Nexus 7 tabletem, ami a mai napig bitanggyors, sosem szaggat, pedig az már tényleg nem mai darab. A Nexusok szinte sosem szaggatnak, ugyanez igaz a Motorolákra. Tesómnak van egy 2013-as Moto G-je, ami már akkor is csak középkategóriás telefon volt. Most van kb. egy éve, hogy vette, és sosem szaggat, elképesztően gyors. Nekem egy Moto X-em van, és rengeteg Androidos telefon járt már a kezeim között, és ez az egyik leggyorsabb Androidos telefon. Még SOHA nem sikerült rajta szaggatást produkálnom, még úgy sem, hogy a háttérben benchmarkot futtattam miközben én játszottam. Elképesztően jó és gyors telefon, csak ajánlani tudom)

2014. dec. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is. Jobb mint az iPhpne 6.
2014. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsó előttinek,de még hozzácsapnék a listához egy google nexus 5-t is.Azt hiszem ennél a nexus 6 sem gyorsabb.
2014. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!