Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni egy Sony...

Érdemes lecserélni egy Sony Xperia S-t LG G2 Mini-re?

Figyelt kérdés

Fent említett Xperia S-t érdemes lecserélni G2 minire?

Már kicsit idegesít hogy lassúcska, és néha beakad az alkalmazások.



2014. dec. 22. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, bár Moto G jobb választás lenne.
2014. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

G2 minibe beleszerettem.

Képminősége egyforma vagy van eltérés, illetve a kamerája is egyenlő vagy rosszabb a mininek?

xperia S-nek 12MPx mininek 8 MPx

2014. dec. 22. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az számít. A G2 Mini kamerája az iPhone 5-éhez hasonló minőségű.
2014. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Képminősége jóval rosszabb az Xperia S-nél, az 342 PPI-s, kifejezetten jónak számít, LG G2 mini 234 PPI-s, kifejezetten rossznak számít.

Magának a panelnak a minősége viszont lehet jobb, de mindenképp pixelesebb.

2014. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

'' LG G2 mini 234 PPI-s, kifejezetten rossznak számít. Magának a panelnak a minősége viszont lehet

jobb, de mindenképp pixelesebb.''


Fogtál már életedben egyáltalán kézbe LG G2 minit? Kb. fél éve van a tulajdonomban a készülék, és egyáltalán nem látok rajta pixeleleket, pedig kiváló a látásom! A kamerája nagyon jó, és az előlapi kamerája is meglepően jó képeket készít, nem a megapixel számít.

A szoftver is gyors, nálam még 1x sem fagyott le, és játékra is egészen használható hardver van benne. A GPS szinte azonnal talál jelet, napi szinten használom, és még sosem hagyott cserben. :) A távirányító nem ,,taníthatós'' mint a G2-ben, de kb. mindegyik tv-vel tökéletesen működik.


[link]



Kérdező:

Szerintem nézd nézd meg valamelyik szolgáltatónál a készüléket, s majd meglátod hogy tényleg pixeles-e a kijelző...

Szerintem nem rossz döntés a G2 Mini, de attól még ha nem vagy biztos benne nézz körül milyen alternatívák lehetnek még, hiszen a Te döntésed, de én ebben az árban/kategóriában nyugodt szívvel ajánlom a minit. :)

2014. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van!

Motorola Moto G, a középkategória koronázatlan királya!


[link]

2014. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a Samsung Galaxy Express II.
2014. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!