Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m, Sony xperia...

Sony xperia m, Sony xperia m2, sony xperia l? Melyiket vegyem a három közül?

Figyelt kérdés
Ebben háromba kellene tanács. Ezek közül fogom valamelyiket venni az biztos, csak nem tudom eldönteni melyiket vegyem a három közül. Leírnátok róluk véleményeket, tapasztalatokat?
2014. dec. 23. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem m2 van.

Imádom,nagyon jó kis telefon,és az ára is reális. A hátlapi kamerája ha nem is fotós szemmel,csak mint egy átlag ember aki néha elmegy valahova és kattint kettőt szerintem tökéletes.

4 magos processzor.. Hát aki ki tudja használni, annak biztosan jó.

Elvileg hivásnál nem torzítja a hangom, és én is jól hallom a másik felet.

Az alkalmazásaim szuperul futnak rajta, nekem még sosem akadt, vagy állt le.

Én ha most döntés előtt állnék, újra ezt választanám.


Egy-ket ismerősömnek m-je van. Ők se panaszkodtak még,szerintük egész jó telefon.

A másikról nem tudok mit írni.

Esetleg nézz körül neten, keress teszteket vagy valami. Ez a három telefon már eleve nem lehet rossz választás :)

2014. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, olvastam hogy többen panaszkodnak a kamerájával, de én pontosan az a típus vagy a fényképezés szempontjából amit te írtál :D
2014. dec. 23. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

egyiket se! Sokkal jobb választás a Motorola Moto G!


[link]

2014. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!