Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az előlapi...

Miért nem működik az előlapi kamerám?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem Sony Xperia M telefont, egy hónapra rá összetörött az egész képernyő. Visszavittem, kicserélték az egész panelt, szoftverfrissítést végeztek rajta. Utána kipróbáltam az alkalmazásokat, előlapi kamerára rámentem, lefagyott és annyit írt ki, hogy ismeretlen hiba. Azt mondták gyári beállításokat állítsam vissza, megtettem, semmi változás. Megint volt rajta egy szoftverfrissítés, de a kamera állapota változatlan, és bármilyen más alkalmazással próbáltam, az első kamera nem működik. Valószínűleg a panelcserénél akadt el valami, és maga a kamera nem jó. Mit ajánlotok?

2014. dec. 23. 12:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy a szervizesek az agyamra mentek, mivel életunottak, és abszolút nem segítőkészek.
2014. dec. 23. 12:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy megcsinálod saját pénzből vagy megreklamálod.
2014. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbálom értelmezni: vigyem el egy telefonoshoz, vagy ismerőshöz, vagy reklamáljam meg, és lehet, még jobban elrontják?
2014. dec. 23. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!